25. července 2013

TÉMA | Balkóny a terasy

Když nemáte zahradu využijte vaši terasu a nebo balkón. Je velice osvěžující "bydlet" celé léto venku. Propojení interiéru a venkovní přírody je přirozené a pro mě nutností :-). Nejen na věšení prádla! Projděme si tedy pár možností a inspirujte se krásnými nápady.

Pro vegetění je příjemné mít na balkóně místo kde umístíte lehátko či křesílko. Nutností je spoustu polštářů a měkkých podušek :-). Krásné jsou květiny či stromky v hezkých květináčích a další doplňky, které patří na letní zahradu jako lucerny, svícny, bedýnky na polštáře.... Olivovník a levandule patří na každý balkón=nenáročné letní krásky :-).


Zdroj: elisabethheir.blogspot.no

Zdroj: elisabethheir.blogspot.no


Posezení s ranní kávou nebo podvečerní klábosení je ideální na vzduchu přeci :-) nebo třeba takové psaní na blog jako právě dělám teď.


Zdroj: nicety.livejournal.com

Zdroj: alvhemmakleri.se

Zdroj: alvhemmakleri.se

Zdroj: alvhemmakleri.se

Zdroj: alvhemmakleri.se


Na terásce můžete taky pěstovat zeleninu, která je nenáročná na zeminu jako rajčátka, okurky nebo papriky. Ideální jsou bylinky a nebo taky jahůdky. Pozor na orientaci slunce, spálené listy rajčat jsem už jednou měla :-(.


Zdroj: alvhemmakleri.se

Na větších terasách, které neruší příliš další byty se dá báječně grilovat. Na párty přímo ideální co říkáte :-). Na takovéto bych i klidně přespávala..


Zdroj: nicety.livejournal.com

Zdroj: stadshem.se

Zdroj: penelopehome.blogspot.cz
Zdroj: frenchbydesign.blogspot.cz

Užívejte léto! Enjoy summer!


Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP