11. září 2013

TÉMA: 5 věcí které potřebuji mít v pracovně

Pracovnu si představuji světlou, prostornou, inspirativní a hlavně nějakou :-). Až si budeme s manželem projektovat dům našich snů tak tam bude určitě společná pracovna :-). Inspirujte se třeba u mě, tady je 5 věcí které potřebuji mít ve své pracovně.

1) PROSTOR - jelikož vytvářím střihy a mám mnoho materiálu či inspirativních brožur, knih a magazínů pak je pro mě nutnost mít velký stůl a velký úložný prostor. STRING systém je naprosto dokonalý a je to moje no.1. 


Est Magazine

Petra Bindel

2) STYL - upřednostňuji přírodní materiál a vintage styl. Není nic příjemnějšího než starý dubový stůl a k tomu pohodlná židle :-).

http://myidealhome.tumblr.com/

Japanesetrash.com

3) VÝHLED, SVĚTLO, VZDUCH - pokud bych byla spisovatelkou pak bych uvítala výhled z okna do přírody ne do ulice. Tam je moc lákadel :-). Naprosto samozřejmé je světlo a přísun čerstvého vzduchu, to aby ty nápady chodili sami ;-).

Folkhem
http://scandinavianretreat.blogspot.cz/


4) BARVY - uklidňující, světlý interiér je podmínkou, nemám ráda tmavá pracovny kde na vás padá únava. Ale zas mám ráda barvy v detailu jako třeba květiny a nebo váza, papírky, lampu...


http://style-files.com/

http://decor8blog.com/

5) NÁSTĚNKY - bez tohoto nejde, je potřeba si něco vyvěsit, zkombinovat vedle sebe, připomenout :-). stačí jen jednoduše washi páskou vymezit místo a nalepovat inspirativní obrázky z časopisu nebo kousky látek.


http://allwashitape.blogspot.com.es/
stylizimo.blogspot.com

http://blog.ecoetsy.com


Doufám že to bylo pro vás inspirativní. Přeji pěkný den. Martina

Žádné komentáře :

Okomentovat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP