25. července 2014

BAREVNÁ KONCEPCE: Neonové detaily

Neonové odstíny poslední dobou frčí nejen na oděvech, ale v detailech se šíří i interiéry. Jelikož jsem převážně! zastáncem bílé barvy a přírodních odstínů pak byste si mohli říct co to tady dělá :D. Barevné neonové akcenty nejvíce vyniknou v černém či šedém pozadí a rozhodně oživí tento monochromatický prostor. Možná se nechám inspirovat a na léto si rozzářím trošku byt. Co vy na to? Přeji pěkný víkend.


Třeba uháčkovat šedý přehoz s neonovým proužkem, oživit koupelnu novými ručníky a nebo konečně dokončit lampičku s barevným kabelem.

via www.purlbee.com

foto hkliving.nl via etxekodeco.blogspot.com.es

Foto via etsy.com/ EarthSeaWarrior


Nebo si ušít letní nákupní tašku či závěs do koupelny na kartáče, uplést si košíček třeba na šperky nebo jednoduše obarvit polštářek. Já mám zatím nakoupeny neonové barvičky a neon popruhy a gumy, tak se můžete brzo těšit na nějaké to tvoření ;).


via www.purlbee.com

via  www.theredthreadblog.com

via www.by-bak.dk


Oživit taburet nebo sedačku popruhem je zajímavý nápad a dá se tak lehce obměnit. Popruhy můžete najít třeba zde. Takovou už trvalou změnou je obarvení malé stoličky nebo schůdek. Ale třeba taková neon svíčka bude mít zaručený úspěch. Kde se prodává??


Foto www.nathaliekrag.com via www.remodelista.com

via www.thisis-blog.blogspot.com

via www.serinveien3.blogspot.no


Krásná inspirace na závěr křeslo Acapulco v neonové barvě vynikne nejen na terase a je jeden z must have produktů, které bych někdy chtěla mít doma ;).  Můžete jej koupit třeba zde.


via www.refinery29.com


1 komentář :

  1. Tak to jsem zvědavá, co budeš tvořit. Jinak ve velmi malé míře a decentní se mi to líbí. Třeba na té první fotce to vypadá skvěle! Stejně tak kablík od lampičky. Pěkný víkend!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP