19. března 2015

TÉMA | Společná pracovna

Ještě jednou moc děkuji za gratulace k narození naší dcerky :). Lehce si už zvykáme na společné žití a určitě se náš nový stav odrazí i na publikování nových článků, ale i jejich obsahu. Chtěla bych časem přidat nový typ článků o dětech a pro děti.  Ze začátku to bude asi trošku váznout, ale doufám že vytrváte :). Přeji krásný slunečný den.

S manželem máme představu o společné pracovně a našim společným snem je její realizace v budoucím domečku. Aktuální stav naší "pracovny" je stůl a skříně v budoucím dětském pokoji, protože teď je to všechno jinak a přizpůsobeno hlavně miminku. 

Dostatečné úložné prostory - já bych chtěla zkombinovat s uzavíratelnými skříňkami

Jediným možným budoucím řešením společné pracovny je umístit jeden společný stůl podél celé stěny v ložnici. Ta je poměrně prostorná, protože zde nejsou žádné šatní skříně. Takže můžeme využít celou stěnu k zastavění stolem, skříňkami a policemi. Zadání je ale jasné, musí se vyřešit nejen pracovní prostor, ale také dost úložného prostoru pro naše věci a že jich je dost. Je potřeba skříněk se zásuvkou, na papíry a prospekty, ale také na textilní materiály. Většina bude muset být uzavřená kvůli prachu, ale představu mám i o otevřených policích nad pracovním stolem.


Police do tvaru L by taky šla ;)


Ke stolu se musíme vejít oba. Tak aby zde mohl být nejen počítač, ale i moje šicí mašiny. Aby se daly roztáhnout plány a nebo tvořit menší projekty. O židlích mám také jasnou představu, židle na kolečkách s pohodlným měkkým opěrátkem a nemusí být zrovna identické. Trošku toho retra by taky nevadilo ;).Skvělá kombinace uzavíratelných skříněk, polic na dekorace, zásuvky

Dekoračně...

Úložné kontejnery a skvělé židle 

Nástěnka a industriální osvětlení vypadá krásně.

Řadící systém místo polic je cool :)

Využití pracovního stolu, který mám doma...

Skvělý nápad na osvětlení pracovní plochy a dokonalé pracovní židle od Vitra.

Inspirativní nástěnka :)

zdroje foto zde

6 komentářů :

 1. Pěkné inspirace Marti, určitě bych si z většiny něco vybrala :) Těším se na nové články související s dětmi :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) no jo ale ty máš nádherný prostor na pracovnu, takže se můžeš vyřádit.

   Vymazat
 2. Ta nástěnka od shora dolů je skvělá, ta mě ba. A pracovní židle od Vitry jsou... wow! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) jsou nej a jak jsou pohodlné...ach ach

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. ;) rádo se stalo. Děkuji za návštěvu

   Vymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP