25. září 2015

Kde se ztratili jeřábi?

Už v květnu jsem psala o tom, že tvořím kolotoč nad postýlku...mohli jste si přečíst příběh japonské dívky Sadako zde. Navlékla jsem je na vlasec a zavěsila na dřevěný kruh a taky nám tatínek přivrtal háček do stropu nad postýlkou. Ale zjistila jsem, že Růženku hodně rozrušují a při usínání to teda není úplně nejvhodnější :DD. Takže čekali zatím v koutě. Pak mě napadlo, že když si hraje v obývacím pokoji přímo pod lampou tak jí je tam zavěsím. Připevnila jsem dřevěný kruh na kovový pomocí stužek a hotovo. Taková moje páteční inspirace do dětského pokojíčku :).

Taky moc děkuji Kláře za její rady při úpravě šablony blogu. Změny jsou nepatrné, ale pro mě podstatné. Děkuji! :)4 komentáře :

 1. No to je krása! Klára je moc šikovná, taky mně vypomáhala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ;) děkuju....je hlavně moc ochotná a prostě skvělá! :)

   Vymazat
 2. Nádhera, jemné, pastelové , harmonické...
  Moje dieťa v polroku už stálo ! Tá už potrebovala fakt ,,žeriav,,...Ináč to je už iná ,,pohádka detství ,, :-))
  Ikea vankúše...dosť dlho som ich študovala a nakoniec som si vybrala podľa zloženia, nie podľa farieb tehlový a vínovočervený...zloženie sa mi nezdalo..a tie tri veľké sa mi zdajú, že to úplne dotvorili u nás, tak ako to vnímam k tej tabuľovke...no a kameninu, musela som presádzať byliny, všimni si aj šalát na stole, jazmín na okne a tak...uvidíme čo prežije zimu...a tá kamenina je trefa...je to tak pekne cementové :-)))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :) děkuji....Růženka už je dost mobilní...ale ještě teda nestála :-D
   (nevím co znamená žeriav??)

   Vymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP