12. srpna 2017

Šatna - jdeme do finále


+ + + + +

Nenapadlo mě, že se finále tak protáhne :). Vymazlený návrh je dokončený a předávaný truhláři. JO! Tak se těším na realizaci, zabydlení a vyklizení všech věcí z budoucího dětského pokoje.

První část přípravy šatny jste mohli vidět tady a tady. Vrchní část skříní prošel řadou proměn - zejména kombinace otevřených a uzavřených polic, volba materiálu a úchytů. Co ještě nemáme dořešeno jsou zadní stěny v částech, kde budou viset oděvy. Původně jsem zvažovala betonovou stěrku. Skvělé jsou i tapety, ale nemám žádné zkušenosti. Odolá otěru? Favorit je zatím mřížka nebo granitový povrch. Třetí variantou je natíraný perforovaný sololit.

Foto via Ferm living / Confetti-šedá, Ferm living / Grid - zelená, Engblad and Co/ Blur šedobílá, Ferm living /Grid - černobílá

V poslední etapě budeme řešit vstupní dveře. Představuji si posuvné dveře z překližky, která by měla materiálově navázat na botník v chodbě. Inspirací mě byla komoda z obchodu Tinycottons <3.


Foto via @tinycottons

6 komentářů :

 1. To bude skvost! Vyladěná do puntíku. Těším se a obdivuju!!! <3
  V.

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem moc zvedava na vysledek! At se vse podari dle predstav! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ahoj, naprosto úžasné! Já sama si také nedávno předělávala šatnu a ty posuvné dveře jsou opravdu super. Sama jsem si pořídila tyto - https://www.stavebni-pouzdro.cz/Posuvne-dvere-SAPELI/Posuvne-dvere-SAPELI-ELEGANT-M40-sklo.html a velmi praktické, hezké a ušetří místo nutné k otevírání. Mirka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za vaši zprávu :)

TOP