31. října 2013

O bytech a lidech - Tomáš a Radka Třeštíkovi

Krásné, vzdušné, barevné, retro, osobité, umělecké - interiér plný barev a sbírek uměleckých děl, fotografií, knih. To jsou přesně věci které miluju a chci se jimi obklopovat :-). Rozhovor o tomto bytě a jejich obyvatelích si můžete přečíst zde.Zdroj: http://www.obytechalidech.com

30. října 2013

DIY | Dýňové příšerky

Ač slavíte či neslavíte Halloween zhotovte si příšerky z dýně, protože děti to milují. Ozvláštníte tím okno, balkón či vchod do domu  a světýlka navodí krásnou podzimní náladu. Mám proto pro vás pár tipů jak si pohrát s dýní :-).
Zdroj: Pinterest

27. října 2013

White home

Z tohoto interiéru vychází krásná uklidňující atmosféra díky bílé barvě, která je zastoupena na většině ploch domu, ale i nábytku a doplňcích. Inspirujte se i dalšími fotkami na Lovely Life.


Zdroj: Lovely Life

24. října 2013

Skandinávský interiér - IKEA v nových detailech

IKEA je moje no.1. Ráda si prohlížím jejich inspirativní interiéry, ale jak vypadají ty skutečné? Jeden takový jsem našla u Stadshem. Můžete zde najít i letošní novinky třeba lampu RANARP,odkládací stolek LÖVBACKEN a nebo skládací jídelní židle FRODE. Interiér je světlý v odstínech šedé, bílé a tmavě hnědé. Podlaha je v cik-cak poskládaném vzoru. 

Všimněte si detailů jako jsou polštáře v kombinaci tón v tónu, ošuntělé nádherné modré dveře v kuchyni, tapeta v ložnici a barevně sladěná postel a povlečení. Hravá tapeta, bílá podlaha s nábytkem a stěnami krásně rozsvěcuje chodbu bez oken.

Zdroj: Stadshem

23. října 2013

Eklektický interiér - organický a vintage styl

Velice osobitý interiér, světlý s přírodními až rustikálními prvky a vintage stylem. Líbí se mi použití přírodních materiálů dřeva, proutí a lnu - krásně ladí s béžovými - bílými odstíny a kováním. Velice podařená je sprcha a ložnice. Každopádně moc krásných inspirativních detailů koukněte :-).


Zdroj: Homeadore


Skandinávský dům v Melbourne

Jako pondělní inspiraci mám pro vás nádherný dům v Melbourne. Skandinávský charakter, přírodní materiály, nádherná originální nábytek který je znakem celého domu. Moc se mi líbí koupelny, jistě nějaké detaily bych ráda někdy použila pro ten náš vysněný dům. Barevná paleta je v černé, bílé, šedé a doplňuje nádherně strukturované dřevo. Je jen málo interiérů na kterém bych nic neměnila, tento je jeden z nich.

Celá architektura domu je velice zajímavá, prosklené industriální dveře a okna jsou naprosto dokonalé. Řešení schodiště se mi moc líbí, dokonale využití místa pod ním :-). Zajímavé je také výškové oddělení kuchyňské a jídelní-obývací části, které současně navazuje na venkovní terasu. Co bych jistě vyzdvihla je koupelna - sprchovací i vanová část. Jednoduše dokonalé koupelnové skříňky a skvostná podlaha získává přívlastek no.1. Mohla bych ještě dál chválit a chválit, ale projděte si sami je tam spoustu inspirativních detailů. Přeji pěkný týden.


Zdroj: http://whitingarchitects.com/residential/kerferd/ via http://nordicdesign.ca

22. října 2013

BARABASCA MADE | Podzimní tvídování

Na podzimní jednoduchou tašku jsem použila nádhernou látku od Magenty. Smaragdově zelenou miluji a v kombinaci s tvídem krásně ladí. Miluju podzim :-).


Foto© BARABASCA MADE


19. října 2013

Eklektický interiér - vintage a natural

Krásný slunečný víkend přeji všem :-). Tento příjemný interiér je vybaven v moderním stylu v přírodních barvách a je decentně doladěný vintage prvky. Světlý interiér navazuje na charakter domu, který představuje jakési přímořské bydlení. Líbí se mi "marocké" kachličky v kuchyni a oba dětské pokojíky. A ta velkolepé koupelna - nádhera.
Fantastic Frank

TOP